Witam, mam na imię Darek.

Elektroniką interesuję się od dziecka, więc po szkole podstawowej oczywistym wyborem było pójście do Elektryka (Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku).
Informatyką zacząłem się interesować w roku 1991 kiedy to rozpocząłem uczęszczanie na kursy komputerowe (miałem wtedy 11 lat ;) ) a komputery na których się uczyłem były wyposażone w procesory 286, monitory czarno-białe i bez systemu Windows (tylko DOS).
Po Elektryku poszedłem na studia i ukończyłem je z tytułem Inżyniera o specjalności: Systemy informatyczne w zarządzaniu.
W następnych latach zdobywałem doświadczenie w zakresie elektroniki i informatyki pracując w firmach Divicom i Vobis.
Po kilku latach pracy otworzyłem swoją działalności w zakresie serwisowania laptopów, monitorów oraz po przejściu szkoleń lustrzanek i aparatów cyfrowych.
Osoby które mnie znają (lub skorzystały z moich usług) wiedzą, że naprawy wykonywane przeze mnie są profesjonalnie, tanio i szybko. Jest to moja pasja i każda naprawa mnie satysfakcjonuje.
Zawsze podczas kontaktu z klientem przedstawiam faktyczną usterkę, nic nie wymyślam i nie naciągam nawet jeśli uszkodzony okazał się np. przewód.
To właśnie takim postępowaniem zyskuje nowych klientów (z polecenia obecnych klientów).
Pozostawiając u mnie sprzęt do naprawy mają Państwo pewność, że będzie on naprawiany przez wykształconą osobę z dużym, wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.